RESTAURANT BOHEMIA

To nejlepší z české tradiční kuchyně

Otevírací doba

od 11.30 do 01.00

Kontakt pro rezervace

+420 296 786 320provoz@hotelstep.cz

Poznejte kouzlo české kuchyně. Vychutnejte si ty nejlepší tradiční pokrmy, které naši kuchaři připravují ze sezónních surovin podle receptů ověřených generacemi. Menu nabízí poklady místní kuchyně a na své si přijde každý. Pokrmy doporučujeme párovat s kvalitními víny z naší vinotéky.  Restaurace získala certifikát Czech Specials, který zaručuje perfektní kvalitu pokrmů i služeb. Dobrou chuť.

Unikátní piva
a vlastní Step Bohemia Beer

Legendární Pilsner Urquell, celosvětově oblíbený Heineken a také speciální pivo Step Bohemia Beer z Nymburského pivovaru, které bylo vyrobeno pro náš hotel. Jedná se o spodně kvašené polotomavé 13° pivo, které má příjemný karamelový nádech a sytou jantarovou barvu. Na zdraví! 

Letní terasa
s grilem a udírnou 

Grilování k létu neodmyslitelně patří. Vychutnejte si vynikající pokrmy na slunné terase. Chuťovky k pivu, kvalitní steaky z hovězího masa a speciality z vepřového masa i vegetarianské pokrmy pro vás připravuje každý páteční a sobotní večer náš skvělý šefkuchař. 

Restaurace Bohemia je certifikovanou restaurací Czech Specials

Czech Specials je partnerským projektem agentury CzechTourism, Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Asociace hotelů a restaurací. Klade si za cíl popularizovat českou kuchyni v tradičním i moderním pojetí a podporovat restaurace, které tuto kuchyni nabízejí. Czech Specials je zároveň certifikační značkou, která má zajistit, že v takto certifikovaných restauracích budou hostům poskytovány kvalitní služby a tradiční české pokrmy budou podávány v odpovídající kvalitě.