O hotelu

Non-stop recepce  -  Bezpečné parkování  -  Klimatizace  -  Kids friendly - Bezplatná WI-FI - Pet friendly

 5 minut od O2 arény - Směnárna  -  Bankomat  -  Automat na jízdenky  -  Taxi servis 

WELLNESS HOTEL STEP prošel za dobu své existence rozsáhlými rekonstrukcemi, úpravami a zvelebením jeho prostor a celého areálu tak, aby byl zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb nejen hotelovým hostům. To vše dokresluje profesionální tým zaměstnanců, který se stará o spokojenost hostů.

Wellness Hotel Step je vzdálený 5 minut jízdy od O2 arény, kde se konají koncerty světových hvězd a nejrůznější sportovní akce. Hotel leží 300 metrů od tramvajové zastávky Balabenka a 10 minut chůze od stanice metra Palmovka. Do centra města se pohodlně dostanete MHD i hotelovým taxíkem. 
 

Zaposlouchejte se do známých melodií hraných na klavír značky Petrof, který najdete v našem foyer. Nebo si užijte krásný večer na našich zahrádkách restaurací či v dalších klidových zónach. Krásnou atmosféru dokreslují také fontánky, zeleň a příjemné osvětlení. 

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá

 Naši V.I.P. hosté

Děkujeme za skvělý pobyt ve Wellness Hotelu Step. Krásný apartmán, bohatá snídaně na pokoj a milý personál. Doporučujeme!

CHINASKI, 2019

"Děkujeme Wellness Hotelu Step, který se nás a členy našeho týmu skvěle postaral během příprav a samotného výročního koncertu v O2 Aréně. Snídaně byla výborná a péče jako doma. Díky a na viděnou!" 

Divokej Bill, 2019

Vynikající slovenský herec Maroš Kramár nás se svými kolegy poctil svou návštěvou. V hotelu nebyli poprvé a tentokrát pochválili kulinářské umění našich kuchařů a ocenili také wellness centrum s bazénem a saunami.

Maroš Kramár, 2019