O hotelu

Non-stop recepce  -  Bezpečné parkování  -  Klimatizace  -  Kids friendly - Bezplatná WI-FI - Pet friendly

 5 minut od O2 arény - Směnárna  -  Bankomat  -  Automat na jízdenky  -  Taxi servis 

WELLNESS HOTEL STEP prošel za dobu své existence rozsáhlými rekonstrukcemi, úpravami a zvelebením jeho prostor a celého areálu tak, aby byl zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb nejen hotelovým hostům. To vše dokresluje profesionální tým zaměstnanců, který se stará o spokojenost hostů.

WELLNESS HOTEL STEP je vzdálený 5 minut jízdy od O2 arény, kde se konají koncerty světových hvězd a nejrůznější sportovní akce. Hotel leží 300 metrů od tramvajové zastávky Balabenka a 10 minut chůze od stanice metra Palmovka. Do centra města se pohodlně dostanete MHD i hotelovým taxíkem. 
 

Zastavte se. Vydechněte. Zažijte pocit uvolnění, radosti
a vnitřního klidu ve světě INFINIT STEP. Zapomeňte alespoň
na chvíli na okolní svět a nechte se unést prožitkem, který vás bude provázet vaším všedním dnem...

Ve Sportcentru INFINIT STEP je pro vás připraveno několik venkovních a vnitřních tenisových kurtů dle sezóny. Nabízíme také tenisové kurzy pro individuální klienty nebo skupiny, pořádání tenisových turnajů pro děti a dospělé či půjčovnu a prodej tenisového vybavení.
Zahrajte si v GOLF INDOORU STEP. Dvoupatrový driving range nabízí 16 odpališť s délkou 35 m. Profilovaný putting green, povrchem simuluje přírodní trávník s rychlostí 12 stop. Golfistům umožňuje trénovat techniku puttu i chipu. Dále zde naleznete 9 golfových simulátorů aboutGolf, mimo jiné i v Evropě stále unikátní širokoúhlý simulátor aboutGolf Curve s parabolickým plátnem, který dá hráčům pocit, jako kdyby byli opravdu ze všech stran obklopeni golfovým hřištěm.

Zaposlouchejte se do známých melodií hraných na klavír značky Petrof, který najdete v našem foyer. Nebo si užijte krásný večer na našich zahrádkách restaurací či v dalších klidových zónach. Krásnou atmosféru dokreslují také fontánky, zeleň a příjemné osvětlení. 

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá

 Naši V.I.P. hosté

Známy český zpěvák a herec, který se věnuje také moderování a dabingu se k nám každoročně vrací při příležitosti moderování soutěže Dívka roku.

David Gránský, 2020

Skvělý český interpret se ubytoval v našem hotelu v září roku 2019. Ve svém nabitém programu si našel čas a podepsal kolegům na recepci své album s názvem PROMĚNAMĚ.

Tomáš Klus, 2019

"Děkujeme za skvělý pobyt ve WELLNESS HOTELU STEP. Krásný apartmán, bohatá snídaně na pokoj a milý personál. Doporučujeme!"

CHINASKI, 2019

"Děkujeme WELLNESS HOTELU STEP, který se o nás a členy našeho týmu skvěle postaral během příprav a samotného výročního koncertu v O2 Aréně. Snídaně byla výborná a péče jako doma. Díky a na viděnou!" 

Divokej Bill, 2019

Vynikající slovenský herec Maroš Kramár nás se svými kolegy poctil svou návštěvou. V hotelu nebyli poprvé a tentokrát pochválili kulinářské umění našich kuchařů a ocenili také wellness centrum s bazénem a saunami.

Maroš Kramár, 2019