Pro pracovní cesty doporučujeme

Cestujete za obchodem?

V rámci svých pracovních cest můžete využít naše pohodlé pokoje Deluxe s volným vstupem do Vodního a Saunového světa, kde krásně zrelaxujete po náročném pracovním jednání.  Bezplatné připojení na vysokorychlostní WIFI je samozřejmostí.

Chtěli byste si po dlouhém pracovním dni trochu zasportovat? V tom případě si nenechte ujít 50% SLEVU na všechny raketové sporty (tenis, badminton, squash, stolní tenis) v našem Sportovním centru.

Navíc, pokud si rezervujete Váš pobyt prostřednictvím našeho webu www.wellness-hotel-step.cz, získáte SLEVU na ubytování ve výši 10 %.

Těšíme se na Vás.

DOPORUČUJEME

Apartmán Deluxe Panorama 

Dvoupodlažní apartmán umístěný v nejvyšších patrech hotelu s panoramatickým výhledem. Vybaven je moderně, nadčasově, a hlavně pohodlně. Hlavním prvkem je dřevo světlého dubu, které svou vůní, barvou i strukturou navozuje velice útulnou atmosféru. Dokonalý výhled na město i noční oblohu mají hosté ze všech částí apartmánu, a to i z designové vany, která je umístěna v otevřeném prostoru. Příjemný pocit navozují i krásné bytové doplňky, měkký koberec a moderní osvětlení. Hosté ubytovaní v tomto apartmánu mají neomezený vstup do Vodního a saunového světa a mohou využít též bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu.

Široká nabídka
nejen sportu a relaxu

Bezplatný vstup do bazénu
na 60 minut denně

Nudit se u nás nebudete