Večírky, teambuildingy a oslavy

2500 osob kapacita všech sálů

800 osob kapacita kongresové haly

198 pokojů

+ 1000 pořádaných akcí

Náš profesionální přístup a pečlivost povýší Váší akci na nezapomenutelný zážitek!

Uspořádat oslavu, teambuilding, vánoční večírek, rozlučku se svobodou, firemní či tematický večírek nebylo nikdy jednodušší! Připravíme mejdan, o kterém si budou Vaši hosté povídat ještě dlouho! Pro tyto akce je ideální prostor Indoor Golfu.

Bohatá nabídka
doprovodného programu

 • moderátor
 • DJ
 • foto buňka
 • gold casino
 • barmanská show
 • řízená degustace
 • virtuální realita
 • meduse shisha
 • 360 party spin
 • svítící nábytek a hostesky
 • burlesky
 • laser show
 • a mnoho dalšího

Naši klienti

Celodenní konference
a firemní večírek pro 250 osob

"Celkově domluva a vše okolo akce bylo naprosto úžasné. Velké poděkování patří celému personálu, který byl po celou dobu příjemný, usměvavý a my jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Vás."

Michala Škorpilová
Specialista rozvoje země

Celodenní konference
a firemní večírek pro 140 osob

"V hotelu naše společnost pořádala manažerskou konferenci a celková spolupráce byla na velmi vysoké úrovni. Veškeré požadavky byly řešeny obratem a žádný z nich nebyl problém, komunikace probíhala naprosto perfektně. Hotel disponuje různými sály, včetně kompletního technického vybavení, vše je po čas akce plně k dispozici. V rámci večírku je možné využít i doprovodný program, hotel jich má k dispozici hned několik. K dispozici je parkování, ubytování, zkrátka kompletní servis pod jednou střechou."

Kristina Vlčková
Business Development Manager

Firemní večírek pro 350 osob

"Naše poděkování patří Wellness Hotelu STEP za přípravu večírku pro naši společnost CZECH INN HOTELS. Byli jsme velmi spokojeni s kvalitou cateringu, přístupu personálu k našim zaměstnancům i prostoru Indoor golfu a hotelu obecně. Nejvíce oceňuji kvalitu managementu, který s námi vše domlouval - jednání bylo velmi rychlé, efektivní a nic nebyl problém. Velice rád se na Vás opět obrátím při další firemní akci."

David Svoboda
Senior Hotel Manager

Firemní večírek pro 250 osob

"Všechno bylo perfektní, sportoviště, občerstvení, personál. Moc jsme si to užili. Určitě si někdy zase rádi zopakujeme."

Ing. Bohumil Bucek
Výkonný ředitel

Našim hlavním cílem je,
aby byl zákazník spokojený.

Poskytujeme nejen profesionální a kvalitní služby, ale také férový přístup a cit pro detail. Každý projekt pro nás má zvláštní význam a věnujeme mu veškerou naši péči. Jsme zde, abychom Vám pomohli uspořádat perfektní event přesně podle Vašich představ.

Veronika Hašpicová

Event manager
e-mail: kongresmanager@hotelstep.cz
mobil: +420 724 684 135

Kristýna Menšíková

Event assistant
e-mail: kongres@hotelstep.cz
mobil: +420 724 329 325

Sdělte nám svou představu,
vše ostatní můžete nechat nás.

S pořádáním firemních akcí máme mnohaleté zkušenosti
a neustále sledujeme trendy v tomto oboru. 

Odpovědi na Vaše časté dotazy

Catering

Díky špičkově vybavené hotelové kuchyni a zkušenému šéfkuchaři připravíme občerstvení v nejrůznějších variantách, vždy čerstvé a přesně podle vašich představ. 

Technické vybavení

Všechny naše kongresové sály a salónky jsou vybaveny moderním a kvalitním technickým zařízením. Zajistit umíme vše dle přání a požadavků klienta.

Ubytování 

Hotel disponuje 198 pokoji, které svojí kvalitou uspokojí i velmi náročného klienta. K dispozici jsou plně klimatizované jedno a více lůžkové pokoje v kategoriích Economy, Standard a Deluxe, dále také apartmány Standard a Deluxe, včetně dvoupodlažního Prezidentského apartmánu. V celém hotelu je hostům přístupná vysokorychlostní wifi. K dispozici jsou na pokojích trezory, minibary a LED TV se satelitním příjmem. Recepce je v nepřetržitém provozu a disponuje směnárnou. Do celého hotelového areálu je bezbariérový přístup.

Parkování

Hotelový areál nabízí celkem 220 vnitřních i vnějších míst pro parkování. Dále je k dispozici služba ručního mytí vozů a dobíjecí stanice pro elektromobily.

Přihlaste se k odběru
novinek pro naše B2B klienty

Jednou za čtvrt roku posíláme exkluzivní nabídky
našim B2B partnerům. Buďte mezi nimi.