Sportovní a kulturní akce

450 osob kapacita sálů

800 osob kapacita kongresové haly

201 pokojů

+ 1000 pořádaných akcí

Připravíme pro Vás
nezapomenutelný zážitek
přesně podle Vašich představ! 

Naše výstavní a kongresová hala je ideální místo pro pořádání akcí většího rozsahu. Hala o rozloze 1 600 m² nabízí spoustu místa pro veletrhy, přehlídky, mistrovství, výstavy automobilů, sportovní soutěže, galavečery a hudební vystoupení.

Naši klienti

Soutěž Dívka roku 2023

„Skvělé ubytovaní a služby. Hotel nabízí hodně možností, ať už příjemné posezení v restauraci, wellness či sportovní vyžití. My jsme nejvíce využili kongresové sály, jak při trénincích, tak na veřejné semifinále soutěže. Velmi příjemný a ochotný personál se o nás hezky staral. Děkuji za celý tým soutěže Dívka roku.“

Kristýna Sklenářová 
Organizátorka soutěže Dívka roku

Našim hlavním cílem je,
aby byl zákazník spokojený.

Poskytujeme nejen profesionální a kvalitní služby, ale také férový přístup a cit pro detail. Každý projekt pro nás má zvláštní význam a věnujeme mu veškerou naši péči. Jsme zde, abychom Vám pomohli uspořádat perfektní event přesně podle Vašich představ.

Veronika Hašpicová

Event manager
e-mail: kongresmanager@hotelstep.cz
mobil: +420 724 684 135

Kristýna Menšíková

Event assistant
e-mail: kongres@hotelstep.cz
mobil: +420 724 329 325

Sdělte nám svou představu,
vše ostatní můžete nechat nás.

S pořádáním firemních akcí máme mnohaleté zkušenosti
a neustále sledujeme trendy v tomto oboru. 

Odpovědi na Vaše časté dotazy

Catering

Díky špičkově vybavené hotelové kuchyni a zkušenému šéfkuchaři připravíme občerstvení v nejrůznějších variantách, vždy čerstvé a přesně podle vašich představ. 

Technické vybavení

Všechny naše kongresové sály a salónky jsou vybaveny moderním a kvalitním technickým zařízením. Zajistit umíme vše dle přání a požadavků klienta.

Ubytování 

Hotel disponuje 201 pokoji, které svojí kvalitou uspokojí i velmi náročného klienta. K dispozici jsou plně klimatizované jedno a více lůžkové pokoje v kategoriích Economy, Standard a Deluxe, dále také apartmány Standard a Deluxe, včetně dvoupodlažního Prezidentského apartmánu. V celém hotelu je hostům přístupná vysokorychlostní wifi. K dispozici jsou na pokojích trezory, minibary a LED TV se satelitním příjmem. Recepce je v nepřetržitém provozu a disponuje směnárnou. Do celého hotelového areálu je bezbariérový přístup.

Parkování

Hotelový areál nabízí celkem 220 vnitřních i vnějších míst pro parkování. Dále je k dispozici služba ručního mytí vozů a dobíjecí stanice pro elektromobily.

Přihlaste se k odběru
novinek pro naše B2B klienty

Jednou za čtvrt roku posíláme exkluzivní nabídky
našim B2B partnerům. Buďte mezi nimi.