Sportovní a kulturní akce

2500 osob kapacita všech sálů

800 osob kapacita kongresové haly

198 pokojů

+ 1000 pořádaných akcí

Připravíme pro Vás
nezapomenutelný zážitek
přesně podle Vašich představ! 

Naše výstavní a kongresová hala je ideální místo pro pořádání akcí většího rozsahu. Hala o rozloze 1 600 m² nabízí spoustu místa pro veletrhy, přehlídky, mistrovství, výstavy automobilů, sportovní soutěže, galavečery a hudební vystoupení.

Naši klienti

Soutěž Dívka roku 2023

„Skvělé ubytovaní a služby. Hotel nabízí hodně možností, ať už příjemné posezení v restauraci, wellness či sportovní vyžití. My jsme nejvíce využili kongresové sály, jak při trénincích, tak na veřejné semifinále soutěže. Velmi příjemný a ochotný personál se o nás hezky staral. Děkuji za celý tým soutěže Dívka roku.“

Kristýna Sklenářová 
Organizátorka soutěže Dívka roku

TECHNOMA Prague Indoor 2023
"Mezinárodní tenisový turnaj vozíčkářů kategorie ITF Futures se odehrál již po dvacáté sedmé a od roku 2016 je jeho hostitelem Wellness Hotel STEP. Letos se turnaje zúčastnilo 35 hráčů a hráček z 11 zemí světa a nechyběla ani domácí hráčská špička. Všichni účastníci byli velmi spokojeni s prostředím hotelu, ubytováním, cateringem i vstřícností a ochotou personálu. Turnaj probíhal v pevné hale a jako zázemí jsme mimo jiné využili prostor Indoor Golfu, kde je k dispozici také bar. Rádi se opět vrátíme!"

Mgr. Martin Císař
Organizátor soutěže

Našim hlavním cílem je,
aby byl zákazník spokojený.

Poskytujeme nejen profesionální a kvalitní služby, ale také férový přístup a cit pro detail. Každý projekt pro nás má zvláštní význam a věnujeme mu veškerou naši péči. Jsme zde, abychom Vám pomohli uspořádat perfektní event přesně podle Vašich představ.

Veronika Hašpicová

Event manager
e-mail: kongresmanager@hotelstep.cz
mobil: +420 724 684 135

Kristýna Menšíková

Event assistant
e-mail: kongres@hotelstep.cz
mobil: +420 724 329 325

Sdělte nám svou představu,
vše ostatní můžete nechat nás.

S pořádáním firemních akcí máme mnohaleté zkušenosti
a neustále sledujeme trendy v tomto oboru. 

Odpovědi na Vaše časté dotazy

Catering

Díky špičkově vybavené hotelové kuchyni a zkušenému šéfkuchaři připravíme občerstvení v nejrůznějších variantách, vždy čerstvé a přesně podle vašich představ. 

Technické vybavení

Všechny naše kongresové sály a salónky jsou vybaveny moderním a kvalitním technickým zařízením. Zajistit umíme vše dle přání a požadavků klienta.

Ubytování 

Hotel disponuje 198 pokoji, které svojí kvalitou uspokojí i velmi náročného klienta. K dispozici jsou plně klimatizované jedno a více lůžkové pokoje v kategoriích Economy, Standard a Deluxe, dále také apartmány Standard a Deluxe, včetně dvoupodlažního Prezidentského apartmánu. V celém hotelu je hostům přístupná vysokorychlostní wifi. K dispozici jsou na pokojích trezory, minibary a LED TV se satelitním příjmem. Recepce je v nepřetržitém provozu a disponuje směnárnou. Do celého hotelového areálu je bezbariérový přístup.

Parkování

Hotelový areál nabízí celkem 220 vnitřních i vnějších míst pro parkování. Dále je k dispozici služba ručního mytí vozů a dobíjecí stanice pro elektromobily.

Přihlaste se k odběru
novinek pro naše B2B klienty

Jednou za čtvrt roku posíláme exkluzivní nabídky
našim B2B partnerům. Buďte mezi nimi.