OPATŘENÍ COVID-19

Vážení hosté WELLNESS HOTELU STEP,

S cílem maximálního zpříjemnění Vašeho pobytu v našem hotelu Vás chceme informovat o přijatých opatřeních a zásadách bezpečného chování personálu hotelu i našich klientů pro eliminaci rizika nákazy virem Covid-19:

 1. V našem hotelu ani wellness nebyl zjištěn jediný případ nákazy Covid-19 a to ani u personálu, ani u našich klientů. Pro bezpečný pocit našich hostů  jsou v recepci i na dalších vybraných místech k dispozici bezkontaktní teploměry pro měření tělesné teploty.
   
 2. Vstup do hotelu a z lobby k výtahům je zajištěn bezkontaktními automaticky otevíranými dveřmi. V prostoru lobby jsou hostům k dispozici desinfekční prostředky. Prosíme klienty, aby při check-in a check-out dodržovali bezpečný rozestup min. 1,5 m. Veškeré informace Vám s úsměvem a ochotně sdělí náš recepční personál.
   
 3. Všichni naši zaměstnanci jsou ve skvělé zdravotní kondici. Kromě toho procházejí důkladným proškolením v nastavení přísných hygienických pravidel a pracovních postupů.
   
 4. Pokoje klientů i společné prostory hotelu čistíme s maximálním úsilím a při využití speciálních desinfekčních prostředků.
   
 5. V recepci, restauracích, kongresových prostorech a na toaletách jsou pro naše hosty připraveny oplachové či bezoplachové desinfekční prostředky, jednorázové rukavice a ubrousky. Žádáme naše hosty aby při konzumaci v restauraci dodržovali stanovené odstupy 1,5 m (toto opatření se netýká osob sedících u jednoho stolu)
   
 6. Na vyžádání zajistíme pro hosty na pokoji roomservice vč. snídaně či ala carte stravy z našeho jídelního lístku
   
 7. Výtahy prosíme vždy využívat pouze pro osoby z jednoho pokoje či rodinu z více pokojů