logowellness-hotel-step

Vítejte na stránkách WELLNESS HOTELU STEP v Praze

Úvod > Golf IndoorZpět

Golf Indoor

Náš exkluzivní golfový indoor, který je jedinečný nejen v Praze, ale i v celé České republice, je určený všem milovníkům golfu, kteří s příchodem zimy nechtějí odložit své hole, ale naopak se chtějí pořádně připravit na další sezónu. Právě pro Vás je tady náš golf indoor náš indoor training.

Náš Golf Indoor poskytuje služby návštěvníkům všech věkových i herních kategorií. Na své si zde přijdou zkušení profesionálové, kteří mohou pilovat své dovednosti na golfových simulátorech, prodlužovat svůj odpal na dvoupatrovém driving range se 16 odpališti a s délkou drivingu 35 m či zdokonalovat své puttovací schopnosti na profilovaném putting greenu s 18 jamkami. Golf Indoor Step není však jen pro „profíky“, ale zatrénovat si k nám může přijít kdokoli. Ať už s golfem úplně začínáte, věnujete se mu třeba jen pár týdnů, měsíců či let nebo i celý život, určitě přijďte!!! My Vás rádi přivítáme a Vy zde, věříme, strávíte příjemné chvíle téměř v realitě hřiště.

Golf indoor je plně v provozu cca od 15. října do 15. dubna přesné období je oznámeno vždy před začátkem zimní sezóny (dle počasí)

Golfové Simulátory

V Golf Indooru SPORTCENTRA STEP je pro Vás připraveno 8 simulátorů skvělé generace AboutGolf představující již několik let špičku v oboru a zcela jedinečný trojrozměrný, širokoúhlý simulátor AboutGolf Curve. V Evropě je to vůbec první simulátor aboutGolf, který využívá pro měření vysokorychlostní kamery. Všechny simulátory jsou situované v pohodlných salóncích, kde Vás nebude nikdo rušit. Výjimkou může být snad jen naše obsluha, která Vám přímo k simulátoru ráda donese teplé či studené, alkoholické či nealkoholické nápoje – novinkou jsou „FRESH“ drinky a samozřejmě i malé chutné občerstvení přímo od nás z Golf baru nebo si můžete objednat výborné jídlo z Restaurace SEZIO.

Další informace najdete na stránkách Sportcentra Step