logowellness-hotel-step

Vítejte na stránkách WELLNESS HOTELU STEP v Praze

Úvod > Vodní a Saunový světZpět

Vodní a Saunový svět

 

Vodní svět

V našem moderním vodním světě můžete využít plavecký bazén se třemi dráhami a relaxační částí, kojenecký bazén, whirlpool a parní lázeň s vonnými esencemi.  Krytý plavecký bazén je 25 metrů dlouhý a 10 metrů široký. Využít můžete nejen tři plavecké dráhy o hloubce 1,20 - 1,60 metrů, ale i relaxační část bazénu s masážními tryskami, sedátky a chrliči. 

Pro Vaše uvolnění je připraven vířivý whirlpool a aromatická parní lázeň s bylinnou a solnou esencí, která má pozitivní zdravotní účinky na organismus. U páry jsou k dispozici ochlazovací sprchy, tzv. tropický déšť.

Saunový svět

Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat hned pět saun, kterými jsou finská sauna, tropická, medová, finská krbová a sauna a saunový srub s parním nárazem. Ke zchlazení rozehřátého těla Vám je následně k dispozici ochlazovna se sprchami, ledem a mlžením nebo venkovní ledový bazének. Pro dotvoření pohody a relaxace jsou k dispozici dvě relaxační místnosti, jedna se nachází uvnitř saunového světa a druhá v pergole na venkovní terase a lehátky. Atmosféru uvnitř dotváří krbové kamna a fresh bar. Osvěžit a občerstvit se můžete i ve vnitřním saunovém baru.


Aktuální ceník a více informací o námi poskytovaných službách vodního a saunového světa najdete na stránkách www.saunovysvet.cz